Özyurtlar Holding, 1990 yılından beri, inşaat ve yapı marketi sektöründe güvenirliliğin simgesi olmaktadır.

Geniş proje üretim yelpazesi, her kademesinde tecrübeli ve uzmanlaşmış kadrosunun devamlılığı, değişen pazar koşullarına göre proses kabiliyetinin sürekli geliştirilmesi anlayışı ile hareket eden Özyurtlar Holding,1990 yılından günümüze yapmış olduğu birikimiyle fark yaratmaktadır.

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini önemli kabul eden Özyurtlar Holding, 2018 yılında da sektörün önemli firmalarından biri olmaya devam edecektir. Yapı marketten proje geliştirmeye ve satıştan pazarlamaya faaliyet gösterdiği her alanda sergilediği duruşu ve performansı arttıracaktır. İnşaat sektöründe uzman ve başarılı ekibiyle Özyurtlar Holding, Türkiye’nin Kentsel Dönüşüm sürecine de katkı sağlama misyonunu üstlenerek 2018 yılında da katma değer yaratan yatırım projelerini de geliştirmeye devam ederek, yeni yatırım projelerini kamuoyu ile paylaşmaya hazırlanmaktadır. Hedef kitlesine yönelik hayata geçirdiği projeler, gayrimenkul sektöründe yer alan diğer firmalar için rol model olmaktadır.

Özyurlar Holding, Bahaş Holding ile yapmış olduğu ortaklık sonucunda yeni projesini kamuoyuna sunmuş, TMR Yatırım ile hayata geçireceği projesi için de yeni çalışmalara başlamıştır.

Planlanan Projeler